Wij verzorgen wekelijks de maaltijden voor de spelers van FC Volendam. Dit moet een uitgekiende maaltijd zijn, want het is natuurlijk belangrijk dat ze goed en gezond eten! Ik sport zelf ook veel en probeer mijn voeding hier ook op af te stemmen. Maar het moet natuurlijk ook lekker zijn, want ik ben en blijf een Bourgondiër! Op verzoek van FC Volendam trainer Robert Molenaar heb ik vorige week, samen met Ruud Jacobs, een lezing gegeven aan de spelers over gezonde voeding in combinatie met sporten. Het doel was om makkelijke en goed te variëren recepten te maken, een inspiratie voor een gezonde maaltijd. Een van de recepten deel ik graag met jullie, gezond en superlekker!
Vanaf 2 persoon(en)
1 zakje slamix (liefst met rucola)
1 hand spinazie (gewassen)
¼ x bosje platte peterselie
¼ x rode ui (gesnipperd)
6 spriet bieslook (fijngesneden)
1 stuk gerookte zalm of gerookte kip
Hand noten gemengd en niet gefrituurd
Voor de dressing:
1 eetl. Mosterd,
½ eetl Wittewijn azijn
honing of gembersiroop,
citroen
olijfolie
Begin met de dressing: meng de mosterd, azijn, honing, en citroen. Meng aan met de olijfolie. Verwarm een pan met warm water en leg hier de kip of zalm in zonder te koken. Maak onder tussen de spinazie schoon en verdeel met de gemixte sla over twee borden. Leg hier de kip of zalm boven op en garneer met de resterende ingrediënten.
Zaterdag 3 augustus zijn de winkels tot 14.00 uur open.
Tijdens de 1e en 2e week van de vakantie zijn we tot 14.00 uur geopend. Op woensdag zijn beide winkels gesloten.
De 3e week gelden weer de normale openingstijden.
Sinds september 2022 is deze optie helaas niet meer mogelijk. Via onze webshop kunt u wel uw bestelling doorgeven, dan staat het voor u klaar in onze slagerij in De Stient of in de Van Baar. Hier kunt u betalen met pin of contant .
De contactgegevens van onze winkels vind je op de winkelpagina's. Hier vind je bovendien de actuele openingstijden.
Een barbecue wordt door ons op de door jouw gereserveerde locatie tussen 10.00 - 15.00 uur aan de deur afgeleverd. Onze bezorger neemt een half uur van te voren contact met je op om de precieze aflevertijd door te geven.
Bestellingen van BBQ's via onze website kunnen via iDeal worden voldaan, of bij aflevering via pin of contant. Achteraf betalen is niet mogelijk
Achteraf betalen is niet mogelijk, je kunt vooraf betalen via de factuur of bij aflevering via pin of contant.
Onze winkels in de Stient en in de Van Baarstraat zijn maandag t/m vrijdag geopend van half 9 tot 6 uur 's middags. Op zaterdag openen wij om 8 uur en sluiten we om kwart voor 4. Zondags zijn onze winkels gesloten.
Maandag | 08:30 – 18:00 |
Dinsdag | 08:30 – 18:00 |
Woensdag | 08:30 – 18:00 |
Donderdag | 08:30 – 18:00 |
Vrijdag | 08:30 – 18:00 |
Zaterdag | 08:00 – 15:45 |
Zondag | Gesloten |
Buffetten, lunches, hapjes en salades kunnen vooraf betaald worden via de factuur, of bij aflevering via pin of contant. Achteraf betalen is niet mogelijk
Bestellingen via de webshop kunnen worden afgehaald bij de slagerij naar keuze. Deze keuze wordt in het winkelmandje bepaald. Wij zorgen ervoor dat jouw bestelling klaarstaat.
Runderkamp levert BBQ's, buffetten en lunches vanuit Volendam binnen een afstand van 30 km gratis. Salades en hapjesschalen worden bij bestellingen boven 350 euro ook gratis bezorgd binnen die regio. Buiten een afstand van 30 km rondom Volendam brengen wij € 0,75 per km in rekening.